Progresīva tehnoloģija + satriecošs dizains = FOREO

Zviedrijas uzņēmuma FOREO mērķis ir sniegt iespēju radīt savam tēlam atbilstošu pasauli. FOREO uzskata, ka ikviens cilvēks ir unikāls, un šī pārliecība ir, kas ir FOREO darbības pamats, kas savukārt liek smagi strādāt, lai radītu revolucionārus produktus, kas mainīs Jūsu dzīvi.

Iepazīstieties ar FOREO ISSA, ISSA Mini, LUNA, LUNA Mini un LUNA Play produktiem! UN MAINIET SAVU DZĪVI!

Attēlu rezultāti vaicājumam “foreo”

ISSA™ - VISSTILĪGĀKĀ UN HIGIĒNISKĀKĀ ZOBU BIRSTE, KAS IR PIEEJAMA PAŠLAIK!

Zviedru zīmols, FOREO, ir radījuši un piedāvā pilnīgi jaunu risinājumu mutes higiēnas kopšanā - ISSA™ - stilīgu, jaunu un, galvenais, kvalitatīvu silikona zobu birsti, kas liks ikvienam aizmirst savu ierasto - parasto zobu birsti.  Sekojot - LUNApirmklasīgas sejas kopšanas ierīces izcilajiem rezultātiem, FOREO ir nolēmis mainīt ikdienas mutes higiēnas rutīnu ar ISSA™  - visinovatīvākā elektriskā zobu birste! 

ISSA™ Progresīva tehnoloģija + satriecošsAttēlu rezultāti vaicājumam “foreo TOOTHBRUSH” dizains!  Pievilcīga, gluda un ergonomiska - ISSA piedāvā pirmo elektriskās zobu birstes transformāciju vairāk kā 60 gadu laikā. Apvienojumā ar revolucionāro skaņas (Sonic) pulsāciju tehnoloģiju ar silikona dizainu, ISSA sniegs jums baltākus un mirdzošākus zobus, kā arī ļaus iegūtt veselīgu mutes dobumu īpaši maigā un higiēniskā veidā. Skaņas pulsāciju tehnoloģija ISSA™ . Silikona sariņi sasniedz līdz 11 000 pulsācijām minūtē veidojot mikrovibrācijas, noņemot aplikumu, pasargājot zobus no aplikuma veidošanās, padara zobus baltākus. Unikāla silikona formula - neapbrazīvie un maigie silikona sariņi patīkami masē smaganas un nepieļauj pārmērīgu zobu berzēšanu, kas var izraisīt smaganu un zobu emaljas bojājumus, vienlaikus nodrošinot efektīvu tīrīšanu. Turklāt silikons ir īpaši higiēnisks un nepieļauj baktēriju veidošanos.

FOREO ISSA™:

  • Noņem aplikumu, novērš zobakmens un kariesa veidošanos
  • Nodrošina patīkamu smaganu masāžu, lai saglabāt smaganu veselību
  • Padara zobus baltākus un nopulē tos
  • Ceļojumam draudzīgs dizains
  • Izcila vērtība - Zviedru kvalitāte, 2 gadu ierobežota garantija + uzgali nepieciešams mainīt 1x gadā

IZVĒLIES SAVU KRĀSU ŠEIT >>>

LUNA™ - MODERNA UN KOMPAKTA SEJAS ĀDAS TĪRĪŠANAS IERĪCE!

Attēlu rezultāti vaicājumam “foreo PLAY”Izvēloties FOREO LUNA™ produkciju Jūs izvēlaties tīrāku un veselīgāku izskata ādu! LUNA™ ne tikai attīra dziļāk, nekā tīrot ar rokā sejas ādu, bet ir arī pietiekami saudzīga, lai to varētu lietot katru dienu. Lietojot tikai vienu minūti divas reizes dienā, izzudīs netīrumi, kas izraisa ādas problēmas, padarot jūsu ādu tīrāku, tā palīdzot jums justies pašpārliecinātāk.

FOREO INOVĀCIJAS.

T - SONIC™ tehnoloģija līdz pat 8000 T - SONIC™ pulsācijas minūtē tiek nosūtītas caur mīkstajiem silikona saskares punktiņiem, kas maigi slīd pāri ādai, to dziļi attīrot un atbrīvojot no netīrumiem. Unikāls silikona dizains - no īpaši higiēniska silikona izstrādātā LUNA™ ir ātri žūstoša un bez porām, kas ļauj novērst baktēriju uzkrāšanos, tādejādi padarot šīs ierīces par 35 reizēm higiēniskāku nekā sarainās birstītes. Turklāt šo ierīču gludie silikona saskares punktiņi sniedz brīnišķīgas sajutas, āda vienlaikus saudzīgi un efektīvi tiek attīrīta.

FOREO LUNA™:

  • Attīra poras no dekoratīvās kosmētikas atlikumiem, kā arī notīra 99,5% netīrumu un tauku
  • Attīra no atmirušajām ādas šūnām
  • Uzlabo jūsu iemīļotāko ādas kopšanas līdzekļu uzsūkšanās spēju
  • Ļauj ādai izskatīties tīrākai, starojošākai, maigākai un veselīgākai

IZVĒLIES SEV VISS PIEMĒROTĀKO SEJAS ĀDAS ATTĪRĪŠANAS IERĪCI ŠEIT >>>

 

Attēlu rezultāti vaicājumam “foreo LOGO”