Privātuma politika

Cien. klient!

2018.gada 25.maijā stājas spēkā Eiropas Parlamenta un Padomes Regula (ES) 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula).

Darām Jums zināmu, ka mēs cienām Jūsu privātumu un rūpējamies par Jūsu personas datu apstrādes atbilstību normatīvo aktu prasībām. Jūs varat droši uzticēt mums savus personas datus.

Mūsu sadarbības ietvaros uz savu e-pasta adresi vai sms veidā uz tālruni Jūs varat saņemat informāciju par TavamSmaidam.lv jaunumiem un piedāvājumiem, kas varētu būt noderīgi Jums.

Vēlamies atgādināt, ka Jums ir iespēja jebkurā laikā sev ērtā veidā, tostarp izmantojot reklāmas e-pastos vienmēr pieejamo saiti, mums darīt zināmu, ja šo informāciju vairs nevēlaties saņemt.

Lai varam Jums savlaicīgi nodrošināt informāciju Jums ērtākajā e-pastā vai uz telefona numuru, lūdzam regulāri pārskatīt mums sniegtās kontaktinformācijas (e-pasta adreses un telefona numuru) aktualitāti.

Jautājumu gadījumā lūdzu sazināties ar mums – esam vienmēr Jūsu rīcībā! Priecāsimies Jums sniegt informāciju par mūsu piedāvājumiem un risinājumiem!

Aicinām Jūs iepazīties ar informāciju par mūsu privātuma politiku šeit!