Sonicare Sensitive STANDARTA HX6052/07 zobu birstes uzgaļi, 2gab.


17.99 €

Apraksts


Īpaši jutīga tīrīšana. Īpaši liels komforts

Sonicare Sensitive STANDARTA HX6052/07

Philips Sonicare Sensitive zobu birstes uzgalis ir ideāli piemērots cilvēkiem, kas vēlas atbrīvoties no jutīgu zobu un smaganu radītajām sāpēm.

 • Komplektā 2 uzgaļi
 • Standarta izmērs
 • Uzspraužams
 • Jutīgiem zobiem un smaganām

 

 • Novatorisks saru dizains saudzīgi notīra aplikumu

  Novatorisks saru dizains saudzīgi notīra aplikumu

  Šim Philips Sonicare zobu birstes uzgalim ir īpaši mīksti sari un profils saudzīgai un efektīvai tīrīšanai. Tas pieejams arī ar mazākiem, kompaktākiem izmēriem precīzai tīrīšanai.

 • Likvidē vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste

  Likvidē vairāk aplikuma nekā parastā zobu birste

  Klīniski pierādīts, ka mūsu Philips Sonicare Sensitive birstes uzgalis nodrošina labāku aplikuma notīrīšanu nekā parastā zobu birste .

 • Izstrādāts maksimālai kustībai

  Izstrādāts maksimālai kustībai

  Philips Sonicare birstes uzgaļi ir būtiska sastāvdaļa mūsu tehnoloģijai, kas nodrošina augstas frekvences un lielas amplitūdas birstes kustības, veicot vairāk nekā 31 000 kustību minūtē. Mūsu nepārspējamā Sonic tehnoloģija pilnvērtīgi novirza jaudu no roktura līdz birstes uzgalim. Šāda kustība rada dinamisku darbību, kas ļauj šķidrumam iekļūt dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, izcilai, taču saudzīgai tīrīšanai katru reizi.

 • Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Šo birstes uzgali iespējams uzspraust un noņemt no roktura ērtai apkopei un tīrīšanai. Tas ir piemērots visiem Philips Sonicare zobu birstes rokturiem, izņemot: PowerUp Battery un Essence.

 • Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Līdzīgi visiem autentiskajiem Philips Sonicare birstes uzgaļiem arī šis birstes uzgalis ir drošs zobiem un smaganām. Katram birstes uzgalim veikta kvalitātes pārbaude, lai nodrošinātu izcilu sniegumu un izturību.

 • Sari ar indikatoru nodrošina visefektīvāko tīrīšanu

  Sari ar indikatoru nodrošina visefektīvāko tīrīšanu

  Sākumā tas var nebūt tik acīmredzami, taču birstes uzgaļi vairākus mēnešus ilgā lietošanas laikā nolietojas. Zilie sari ar indikatoru kļūst balti un palīdz jums noteikt, kad pienācis laiks nomaiņai. Lai iegūtu optimālus rezultātus, nomainiet birstes uzgali ik pēc trīs mēnešiem.


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu