Sonicare AdaptiveClean HX9044/17 zobu birstes uzgaļi, 4gab.


40.00 €

Apraksts


Rūpīgāka tīrīšana, veselīgākas smaganas

Sonicare AdaptiveClean HX9044/17

Grūti aizsniedzamu vietu tīrīšana tagad ir kļuvusi daudz vieglāka. Mūsu AdaptiveClean birstes uzgalis nodrošina 4x lielāku virsmas saskari* un viegli absorbē pārāk lielu tīrīšanas spiedienu. Taču tīrīšanas laikā varat iegūt izcilus rezultātus, nenodarot kaitējumu smaganām.

 • Komplektā 4 uzgaļi
 • Standarta izmērs
 • Uzspraužams
 • Rūpīgāka tīrīšana

 

 • 4x ciešāka saskare ar virsmu*, nodrošinot vieglu un rūpīgu tīrīšanu

  Mūsu AdaptiveClean elektriskās zobu birstes uzgalis ir unikāls, jo pielāgojas jūsu zobu un smaganu formai. Birstes uzgaļa gumijas sānu daļas ir saudzīgas un lokanas, bet sari pielāgojas katra zoba virsmai. Tādējādi saskare ar zobu virsmu ir 4x ciešāka*, savukārt aplikuma (gar smaganu līniju un starp zobiem) noņemšanas efektivitāte pieaug līdz pat 10x reizēm.** Pat grūti aizsniedzamas vietas tiek rūpīgi iztīrītas, vienlaikus saudzējot smaganas.

 • Līdz pat 2x labāka smaganām nekā manuāla zobu birste

  Līdz pat 2x labāka smaganām nekā manuāla zobu birste

  Izmantojot AdaptiveClean birstes uzgali, pat visrūpīgākā tīrīšana ir saudzējoša. Kad Sonic zobu birste virzās gar smaganu līniju, lokanās birstes malas un sari absorbē pārmērīgu spiedienu. Tādēļ mīkstie audi ap smaganām tiek aizsargāti, pat ja birste tiek stingri spiesta.

 • 10x efektīvāka aplikuma noņemšana** no grūti aizsniedzamām zonām

  10x efektīvāka aplikuma noņemšana** no grūti aizsniedzamām zonām

  Mūsu visnovatoriskākais birstes uzgalis nodrošina līdz šim visrūpīgāko tīrīšanu. Ar savu lokano formu AdaptiveClean birstes uzgalis var noņem līdz pat 10x vairāk aplikuma no grūti aizsniedzamām zonām. Birstes uzgalis ir īpaši izstrādāts, lai uzlabotu Philips Sonic zobu birstes dinamiskās tīrīšanas darbību. Izmantojot šo zobu birsti, lielisko tīrīšanas rezultātu ne tikai redzēsiet, bet arī sajutīsiet.

 • Izstrādāts maksimālai kustībai

  Izstrādāts maksimālai kustībai

  Philips Sonicare birstes uzgaļi ir būtiska sastāvdaļa mūsu tehnoloģijai, kas nodrošina augstas frekvences un lielas amplitūdas birstes kustības, veicot vairāk nekā 31 000 kustību minūtē. Mūsu nepārspējamā Sonic tehnoloģija pilnvērtīgi novirza jaudu no roktura līdz birstes uzgalim. Šāda kustība rada dinamisku darbību, kas ļauj šķidrumam iekļūt dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, izcilai, taču saudzīgai tīrīšanai katru reizi.

 • Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Šo birstes uzgali iespējams uzspraust un noņemt no roktura ērtai apkopei un tīrīšanai. Tas ir piemērots visiem Philips Sonicare zobu birstes rokturiem, izņemot: PowerUp Battery un Essence.

 • Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Līdzīgi visiem autentiskajiem Philips Sonicare birstes uzgaļiem arī šis birstes uzgalis ir drošs zobiem un smaganām. Katram birstes uzgalim veikta kvalitātes pārbaude, lai nodrošinātu izcilu sniegumu un izturību.

 • Sari ar indikatoru nodrošina visefektīvāko tīrīšanu

  Sari ar indikatoru nodrošina visefektīvāko tīrīšanu

  Sākumā tas var nebūt tik acīmredzami, taču birstes uzgaļi vairākus mēnešus ilgā lietošanas laikā nolietojas. Zilie sari ar indikatoru kļūst balti un palīdz jums noteikt, kad pienācis laiks nomaiņai. Lai iegūtu optimālus rezultātus, nomainiet birstes uzgali ik pēc trīs mēnešiem.

 
 
 
 
 
 • *Salīdzinot ar DiamondClean birstes uzgali
 • * nekā parastā zobu birste

Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu