Sonicare bērniem TALL 7+ HX6042/33 zobu birstes uzgaļi, 2gab.


15.00 €

Apraksts


Izcila tīrīšana dažās sekundēs.*

Tīra un aizsargā bērnu zobus 7+

 • Komplektā 2 gab.
 • Standarta izmērs
 • Uzspraužams
 • Ērta tīrīšana bērniem
 • Vecums 7+

  Vecums 7+

  Philips Sonicare For Kids standarta zobu birstes uzgalim ir konturēts profils, kas piemērots jūsu bērnu zobiem vecumā no 7 gadiem, un mīksti sari saudzīgai tīrīšanai. Birstes uzgaļa aizmugurē ir gumijas uzlika drošākai, patīkamākai tīrīšanai. Pieejams arī lielāks standarta izmērs bērniem vecumā no 4 gadiem.

 • Līdz pat 75% efektīvāka nekā parastā zobu birste

  Līdz pat 75% efektīvāka nekā parastā zobu birste

  Klīniski pierādīts, ka Philips Sonicare For Kids birstes uzgalis nodrošina labāku aplikuma notīrīšanu nekā parastā zobu birste. Palīdziet bērniem spert pirmos soļus zobu tīrīšanā ar labāku aizsardzību pret bojāšanos un patīkamākām vizītēm pie zobārsta. Garantēti labāki zobu pārbaužu rezultāti, vai arī atdosim jums naudu.

 • Izcila tīrīšana, maksimāli izmantojot katru sekundi

  Izcila tīrīšana, maksimāli izmantojot katru sekundi

  Sonic jauda sniedz iespēju pilnvērtīgi izmantot ierobežoto laiku, ko bērni atvēl zobu tīrīšanai, izkopjot veselīgus ieradumus un pieslīpējot tīrīšanas tehniku.

 • Izstrādāts maksimālai kustībai

  Izstrādāts maksimālai kustībai

  Philips Sonicare birstes uzgaļi ir būtiska sastāvdaļa mūsu tehnoloģijai, kas nodrošina augstas frekvences un lielas amplitūdas birstes kustības, veicot vairāk nekā 31 000 kustību minūtē. Mūsu nepārspējamā Sonic tehnoloģija pilnvērtīgi novirza jaudu no roktura līdz birstes uzgalim. Šāda kustība rada dinamisku darbību, kas ļauj šķidrumam iekļūt dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju, izcilai, taču saudzīgai tīrīšanai katru reizi.

 • Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Philips Sonicare For Kids birstes uzgaļi ir cieši uzspraužami un noņemami no jūsu birstes roktura ērtai apkopei un tīrīšanai.

 • Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Iekļaujas mutes veselības uzlabošanas programmā

  Līdzīgi visiem autentiskajiem Philips Sonicare birstes uzgaļiem arī šis birstes uzgalis ir drošs zobiem un smaganām. Katram birstes uzgalim veikta kvalitātes pārbaude, lai nodrošinātu izcilu sniegumu un izturību.

 • Sari ar indikatoru nodrošina efektīvu tīrīšanu

  Sari ar indikatoru nodrošina efektīvu tīrīšanu

  Sākumā tas var nebūt tik acīmredzami, taču birstes uzgaļi vairākus mēnešus ilgā lietošanas laikā nolietojas. Zilie sari ar indikatoru kļūst balti un palīdz jums noteikt, kad pienācis laiks nomaiņai. Lai iegūtu optimālus rezultātus, nomainiet birstes uzgali ik pēc trīs mēnešiem.

 


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu