Sonicare C3 Premium Plaque Control zobu birstes uzgaļi balti 2gab.


26.80 €

Apraksts


Mūsu rūpīgās tīrīšanas birstes uzgalis HX9042/17

Likvidē līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma*, nodrošinot lielisku rezultātu

 • Komplektā 2 gab.
 • Standarta izmērs
 • Uzspraužams
 • Viedās savienošanas funkcija
 • Līdz pat 10 reizēm labāka aplikuma likvidēšana nekā ar manuālo zobu suku

  Līdz pat 10 reizēm labāka aplikuma likvidēšana nekā ar manuālo zobu suku

  Zobu sukas uzgaļa elastīgais dizains ļauj notīrīt līdz pat 10 reizēm vairāk aplikuma grūti aizsniedzamās vietās*, nodrošinot īpaši pamatīgu tīrīšanu gar smaganu līniju un zobstarpās.

 • Līdz pat 4 reizēm vairāk saskares ar virsmu** rūpīgam tīrīšanas rezultātam bez liekām pūlēm

  Līdz pat 4 reizēm vairāk saskares ar virsmu** rūpīgam tīrīšanas rezultātam bez liekām pūlēm

  Ar mūsu adaptīvās tīrīšanas tehnoloģiju tīrīšanas process katru reizi ir individuāli pielāgots tieši jums. Premium Plaque Control elastīgo gumijas sānu malu dēļ uzgalis pielāgojas jūsu smaganu un zobu formai, noņem lieku spiedienu uz zobiem un uzlabo Sonic tīrīšanas jaudu. Sukas sari pielāgojas jūsu zobu un smaganu formai, nodrošinot 4 reizes lielāku virsmas kontaktu nekā parasts birstes uzgalis**, nodrošinot intensīvāku tīrīšanu grūti aizsniedzamās vietās.

 • Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem***

  Automātiski izvēlas optimālu darbības režīmu vislabākajiem rezultātiem***

  BrushSync™ ērtā, viedā savienošanas funkcija ļauj bez liekām pūlēm nodrošināt optimālu tīrīšanas rezultātu***. Philips Sonicare C3 Premium Plaque Control birstes uzgalis savienojas ar Philips Sonicare zobu sukas rokturi, kas atbalsta BrushSync™ viedo savienošanos***, tas automātiski izvēlas tīrīšanai piemērotāko darbības režīmu un intensitātes līmeni. Jums atliek tikai tīrīt.

 • Radīta, lai uzlabotu unikālās Sonic tehnoloģijas tīrīšanas spēku

  Radīta, lai uzlabotu unikālās Sonic tehnoloģijas tīrīšanas spēku

  Jūsu Sonicare birstes uzgalis un rokturis ir lieliska komanda. Uzlabotā Sonic tehnoloģija nodrošina nepārspējamu tīrīšanas rezultātu. Vibrācijas zobu sukas rokturī nodrošina līdz pat 31 000 kustību minūtē, kas zobu pastu sakuļ aplikumu likvidējošos burbuļos, ļaujot tiem iespiesties dziļi zobstarpās un gar smaganu līniju un nodrošinot efektīvu tīrīšanu.

 • Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.

  Vienmēr zināsiet, kad to nomainīt. Tīrīšana vienmēr būs efektīva.

  Pēc 3 lietošanas mēnešiem birstes uzgaļu efektivitāte samazinās, taču BrushSync™ jums par to savlaicīgi atgādinās. Jūsu viedā zobu suka reģistrē to, cik bieži un ar kādu spēku jūs tīrāt zobus, un informē, ja ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali. Jums nav viedās Philips Sonicare zobu sukas? Šajā gadījumā pievērsiet uzmanību zilās krāsas sariem — ja tie kļūst balti, ir pienācis laiks nomainīt birstes uzgali.

 • Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām

  Rūpīgi pārbaudīts atbilstoši jūsu mutes dobuma veselības prasībām

  Visi Philips Sonicare birstes uzgaļi ir droši un saudzīgi zobiem un smaganām. Pārbaužu ietvaros tiek vērtēta uzgaļu efektivitāte visos darbības režīmos, lai garantētu izcilu veiktspēju un izturību katrā tīrīšanas reizē.

 • Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Uzspraužama konstrukcija ērtai birstes uzgaļu uzlikšanai

  Jūsu Premium plaque control birstes uzgalis ir perfekti saderīgs ar jebkuru Philips Sonicare zobu sukas rokturi, izņemot PowerUp Battery un Essence. Tas ir viegli uzspraužams un noņemams, nodrošinot vieglu nomaiņu un zobu tīrīšanu.

 • nekā parastā zobu birste
 • *salīdz. ar DiamondClean birstes uzgali
 • **BrushSync™ viedā savienošanas funkcija ir saderīga tikai ar zobu suku uzgaļiem, kas atbalsta Philips Sonicare BrushSync™

Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu