Sonicare bērniem ar Bluetooth HX6352/42 elektriskā zobu birste / 2 uzgaļi +DĀVANĀ ELGYDIUM Junior Tutti Frutti zobu pasta


45.00 €

Apraksts


Interaktīva skaņas jauda. Lielāka jautrība, labāka tīrīšana

Sonicare bērniem ar Bluetooth HX6321/04

NB! Mēs piedāvājam vienu no labākajam pārdošanas cenām Philips Sonicare bērnu elektriskajām birstēm! Tādēļ uz bērnu elektriskajām birstēm neattiecas akcijas un atlaižu kuponi!

Īpaši radīta interaktīvā aplikācija motivē zobu tīrīt regulāri. Palīdz vecākiem kontrolēt bērnu zobu tīrīšanas paradumus. Interesants veids, kā bērniem iemācīt tīrīt zobus. Philips Sonicare For Kids Bluetooth zobu birste mijiedarbojas ar jautru lietotni, kas palīdz bērniem tīrīt zobus labāk un pareizi. Bērniem ir interesanti, kamēr viņi apgūst vienmēr aktuālas tīrīšanas metodes.

 

 • 2 tīrīšanas režīmi
 • For Kids zobu birstes kāts aprīkots ar bluetooth
 • 1 For Kids 4+ birstes galviņa, 1 For Kids 3+ komplekta galviņa
 • Lādētājs
 • 8 maināmas roktura uzlīmes
 • 2min. taimeris
 • Baterijas ilgums līdz 2 nedēļām
 • 31 000 kustības skaits minūtē
 • 2 gadu garantija

Saderība ar :  

 • iPhone 4S vai jaunāks
 • iPad 3 vai jaunāks
 •  iOS7 operētājsistēmu
 • Android tālruņi
 • Bluetooth 4.0 iespējoti planšetdatori
 • Interaktīvā lietotne piesaista bērnus zobu tīrīšanai

  Interaktīvā lietotne piesaista bērnus zobu tīrīšanai

  Lietotne Philips Sonicare For Kids tiek sinhronizēta ar bērna Sonic zobu birsti, lai palīdzētu apgūt mutes kopšanu rotaļu veidā. Jūsu bērnu zobu tīrīšanas skolotājs izaicina viņus tīrīt zobus ilgāk un labāk. Katra tīrīšanas sesija sākas ar skaidriem vizuāliem norādījumiem par pareizu tīrīšanas tehniku, un lietotnes norises pārraugs seko līdzi kopējam tīrīšanas izpildījumam. Bērniem ir jautrs mācību process, bet vecāki var uzraudzīt, kāds ir progress.

 • 98% vecāku apliecina, ka bērni tīra zobus ilgāk un labāk*

  98% vecāku apliecina, ka bērni tīra zobus ilgāk un labāk*

  Izmantojot Philips Sonicare For Kids zobu birsti un lietotni bērni var patstāvīgi uzzināt, kā pareizi tīrīt zobus. Lietotne tiek sinhronizēta ar bērna Sonic zobu birsti Bluetooth savienojuma veidā, lai demonstrētu pareizas tīrīšanas metodes un sekotu līdzi sniegumam. Bērni var arī uzzināt, cik labi viņi tīra zobus un saņemt apbalvojumu par labi paveiktu darbu. Izglītojoša un efektīva, 98% aptaujāto vecāku apliecina, ka ir vieglāk pierunāt bērnus tīrīt zobus ilgāk un labāk. Tas ir jautrs veids, kā palīdzēt bērniem izkopt veselīgas mutes kopšanas paradumus visai dzīvei.

 • Aizraujoši apbalvojumi par veiksmīgu zobu tīrīšanu

  Aizraujoši apbalvojumi par veiksmīgu zobu tīrīšanu

  Mūsu Philips Sonicare For Kids zobu birste un lietotne sniedz jaunu jautrības līmeni zobu tīrīšanai. Lietotnes galvenais personāžs ir piemīlīgais Sparkly, kuram ļoti patīk tīri zobi. Bērni rūpējas par Sparkly, kamēr lietotnes zobu tīrīšanas skolotājs aicina tīrīt zobus ilgāk un labāk. Katru reizi, kad zobi ir labi iztīrīti, Sparkly kļūst priecīgāks un bērni saņem balvas par veiksmīgām tīrīšanas reizēm. Bērni var atbloķēt piederumus, lai padarītu Sparkly izskatu sev tīkamāku, vai arī laimēt pārtiku Sparkly, kuram patīk ēst veselīgi. Vecāki var paši izvēlēties lietotnē pieejamās balvas.

 • Fiksējiet tīrīšanas laiku arī tad, kad neizmantojat lietotni

  Fiksējiet tīrīšanas laiku arī tad, kad neizmantojat lietotni

  Izmantojot ar Bluetooth iespēju aprīkoto Philips Sonicare For Kids zobu birsti, lietotnes Quadpacer funkcija fiksē tīrīšanas reizes reāllaikā. Tā nosaka, kad sākas tīrīšanas sesija, kad tā tiek pauzēta un tiek pabeigta. Pateicoties iebūvētai atmiņai un laikspiedolam uz zobu birstes roktura, varat saglabāt informāciju par līdz 20 tīrīšanas reizēm, kad neizmantojat lietotni. Nākamajā reizē, kad izmantojat lietotni un rokturi reizē, informācija par šīm tīrīšanas reizēm tiek sinhronizēta ar lietotnes kalendāru. Balvas par veiksmīgām tīrīšanas reizēm joprojām iespējams saņemt, un jūsu bērns var viegli redzēt sasniegto progresu.

 • KidTimer un KidPacer pareizai zobu tīrīšanai mūža garumā

  KidTimer un KidPacer pareizai zobu tīrīšanai mūža garumā

  Lai veicinātu pareizus zobu tīrīšanas ieradumus, ar Bluetooth iespēju aprīkotā Philips Sonicare For Kids elektriskā zobu birste izveido savienojumu ar lietotni un palīdz bērniem lēnām palielināt tīrīšanas laiku. Mērķis ir sasniegt zobārstu ieteiktās divas minūtes. Kad izmantojat lietotni, bērniiem ir jāatdarina lietotnē redzamais skolotājs, kamēr tas rūpīgi iztīra katru mutes daļu. Tīrīšanas skolotājs mudinās bērnus veltīt ilgāku laiku katrai mutes daļai. Kad bērni sāks tīrīt zobus ilgāk, viņu apbalvojums būs Sparkly, kurš būs laimīgs par saviem tīrajiem zobiem. Tā ir jautra apmācība pareizai zobu tīrīšanai mūža garumā.

 • Dinamiskā tīrīšana iztīra zobu starpas

  Dinamiskā tīrīšana iztīra zobu starpas

  Kad bērni iemācās tīrīt, mūsu Sonic tehnoloģija paveic visu pārējo. Philips Sonicare elektriskā zobu birste saudzīgi un efektīvi iesniedzas dziļi starp zobiem un gar smaganu līniju. Veicot vairāk nekā 500 kustības sekundē, Sonic tīrīšanas jauda kompensē tīrīšanas sniegumu, bērniem pakāpeniski apgūstot pareizu tīrīšanu. Šī tehnoloģija padara Philips Sonicare For Kids zobu birsti līdz pat 75% efektīvāku par parastajām zobu birstēm, un vizītes pie zobārsta ir krietni patīkamākas.

 • Jautras savstarpēji maināmas uzlīmes

  Jautras savstarpēji maināmas uzlīmes

  Jautras roktura uzlīmes sniedz bērniem iespēju izvēlēties zobu birstes izskatu. Ar astoņiem savstarpēji maināmiem dizainiem katrā Sonic zobu birstes iepakojumā bērni var mainīt savas birstes izskatu cik bieži vēlas. Apvienojumā ar iespēju pielāgot lietotnes personāža izskatu Philips Sonicare For Kids pieredze nodrošina efektīvu un jautru mutes kopšanu.

 • 2 bērniem saudzīgi jaudas režīmi nodrošina saudzīgu un efektīvu tīrīšanu

  2 bērniem saudzīgi jaudas režīmi nodrošina saudzīgu un efektīvu tīrīšanu

  Izmantojot divus bērniem pielāgotus jaudas režīmus, šī zobu birste garantē atbilstošu tīrīšanu dažādos vecumos: mazas jaudas režīms jaunākiem bērniem un jaudīgāks režīms vecākiem bērniem.

 • Pieejami 2 birstes uzgaļu izmēri

  Pieejami 2 birstes uzgaļu izmēri

  Šai Philips Sonicare elektriskajai zobu birstei komplektā ir 1 standarta izmēra uzgalis. Philips Sonicare for Kids birstes uzgaļi ir īpaši izstrādāti, lai saudzīgi tīrītu un aizsargātu zobus augšanas laikā.

 • Multifunkcionāla roktura konstrukcija vecākiem un bērniem

  Multifunkcionāla roktura konstrukcija vecākiem un bērniem

  Ergonomiska konstrukcija, kas veicina patstāvīgu tīrīšanu, vai arī ļauj vecākiem iesaistīties. Katrai Philips Sonicare For Kids zobu birstei ir pārdomāts rokturis, kas sniedz iespēju vecākiem un bērniem tīrīt zobus kopā. Rokturi var ērti satvert mazas rociņas, un bērni var viegli manevrēt ar birsti, taču arī vecākiem ir ērti palīdzēt bērniem, ja nepieciešams. Izturīgā roktura konstrukcija ļauj bērniem viegli glabāt birsti vertikālā pozīcijā vai uzklāt zobu pastu, kad zobu birste novietota guļus.

 • Gumijotais birstes uzgalis ir izstrādāts, lai aizsargātu bērnu zobus

  Gumijotais birstes uzgalis ir izstrādāts, lai aizsargātu bērnu zobus

  Šīs elektriskās zobu birstes gumijotais uzgalis ir radīts, lai palīdzētu aizsargāt bērnu zobus

 • Izvēlas zobārsti saviem bērniem

  Izvēlas zobārsti saviem bērniem

  91% zobārstu-vecāku saviem bērniem izvēlas Philips Sonicare For Kids****


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu