Pozicionieris T4K bērniem sakodiena korekcijai (2.fāze)


56.50 €

Apraksts


UZLABO UN PILNVEIDO AUGOŠA BĒRNA ZOBU UN SEJAS ATTĪSTĪBU

Preventīvās ortodontijas Trainer for Kids (T4K) ir rūpnieciski izstrādata, vienā izmērā pieejama kape, kas sevī iekļauj gan miofunkcionālās īpašības, gan zobu pareizas pozīcijas veidošanos. T4K ir radīs, lai satabilizētu zobu stāvokli, kamēr pastāvīgie zobi un bērns vēl aug.

Kopš 1992.gada, kad tika radīts pirmais T4K modelis, ierīce ir kļuvusi par vienu no vispopulārākajiem un veiksmīgakajiem MRC produktiem. T4K visefektīvākos rezultātus uzrāda tieši agrīnā vecumā, kad šķiļas pastāvīgie zobi un notiek miofunkcionālo procesu izmaiņas.

Zobu kanali un labiālie loki sekmē pareizu zobu sķelšanos un attīstību, kamēr mēles atzīme un lūpu loki uzlabo miofunkcionalos procesus. Sākumā tiek lietota mīksta silikona 1. fāzes kape, kas ar laiku tiek nomainīta uz cietaku 2. fāzes poliuiretāna kapi.

2. fāze - zobu izlīdzinājuma korekcija - uzlabojoties zobu novietojumam mutē, korekcija jaturpina ar otrās fāzes T4K (sarkanā vai rozā krāsā), kas ir daudz stingrāks un balstās uz tādu pašu principu kā ortodontiskie loki. Zobam nokļūstot pareizajā vietā, tiek izmantots lielāks spēks tā pozīcijas izlīdzināšanā. Miofunkcionalās īpašības ir tās pašas, kas T4K pirmās fāzes kapei. T4K 2. fāzei paredzēto kapi jāturpina izmantot 6 - 12 mēnešus. Pēc norādītā termiņa beigām T4K izmantošana ir atkarīga no iegūtā rezultāta.

T4K lietošanai nav nepieciešama nospieduma noņemšana, aiztaupot laiku, un tas ir paredzēts lietošanā bērniem sākot no 6 gadu vecuma. T4K lietošana paredz to nēsāt 1h dienā un pa nakti, gulēšanas laikā.


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu