Opalescence baltinoša zobu pasta 133g (lielā tūbiņa)


11.25 €

Apraksts


Opalescence baltinoša zobupasta:

Pamēģinot šo zobu pastu, citu nevienu vairs negribēsiet! Atspirdzinoša, tīra un svaiga garša!

  •  Aizsardzība jūtīgiem un/vai balinātiem zobiem
  •  Efektīva kariesa profilaksē
  •  Perfekti nodrošina baltu smaidu
  •  Aizsargā emalju, zema abrazivitāte
  •  Svaiga piparmētru garša

Informācija par produktu: Aktīvā viela/mērķis Nātrija fluorīds 0.25% masas daļa.

Lietošana: Palīdz novērst zobu sairšanu.

Uzmanību: Glabāt bērniem līdz 6 gadu vecumam nepieejamā vietā. Ja nejauši norīts lielāks pastas daudzums, nekavējoties meklēt medicīnisko palīdzību. Pārtraukt lietošanu un griezties pie zobārsta, ja jūtīgums saglabājies vai palielinās. Jutīgi zobi var nozīmēt, ka nepieciešama zobārsta palīdzība. Nelietot ilgāk kā 4 nedēļas, ja vien zobārsts nav ieteicis.

Norādījumi: Pieaugušajiem un bērniem no 12 gadu vecuma, lietot pēc zobārsta vai ārsta norādījumiem. Uzklāt 1g pastas uz zobu birstes. Tīrīt zobus 2 reizes dienā pa 1 minūtei vai kā iesaka zobārsts. Bērniem līdz 6 gadu vecumam, lietot pastu zirņa lielumā vecāku uzraudzībā, lai novērstu norīšanu; līdz lietošana iespējama bez uzraudzības. Ja fluors tiek uzņemts citos veidos vai bērniem līdz 2 gadu vecumam pirms lietošanas konsultēties ar ārstu vai zobārstu.

Palīgvielas: Glicerīns, ūdens, silīcija dioksīds, sorbitols, ksilitols, aromatizētājs. Titāna dioksīds, karbomērs, nātrija benzoāts, nātrija hidroksīds, krāsvielas : mirdzumvielas (CI77019, CI77891), ksantāna.


Diemžēl neviens lietotājs pašlaik nav atstājis savu vērtējumu